מי אני?

מטופלים משתפים

מטופלת מקסימה שירדה 10 ק"ג בקבוצת מכביקל משתפת, מקסים ומרגש, תודה!

מצבי הבריאותי היה פחות ממזהיר, עם אחוזים מאד גבוהים של טריגליצרידים בדם, כולסטרול ועוד ועוד דברים "טובים". הדחף שלי למתוק והאכילה הרגשית הרסו כל מאמץ שלי להוריד במשקל, והגרוע מכל – כל פעם שהתחלתי לשמור, היעד נראה לי כל כך רחוק ומייאש.
הצטרפתי למכבי קל עם מעט מוטיבציה, אבל עם ידיעה שהגיע הזמן לעמוד בהבטחות שלי לעצמי. החלטתי הפעם שאני לא מענישה את עצמי, שאני עושה את זה בקצב שהגוף מרשה לי, והפעם – אני שמה דגש על אכילה מאוזנת.
התכנית היתה בול בשבילי – כל מפגש היה בדגש על נושא אחר, דבר שמאד עזר לי להציב יעד קטן כל שבוע (דגש על הרכב הצלחת שלי, דגש על כמויות, שומנים וכו).
עם הירידה במשקל (שהחלה בצורה איטית) המוטיבציה הגיעה ואיתו הדחף למתוק פחת, האכילה הרגשית פחתה והמשקל החל לרדת בצורה מהירה יותר מבלי שאני מרגישה שאני בעונש. התמיכה והנועם שקיבלנו ממעיין, והחברים בקבוצה נתנו לי השראה שעזרה לי מאד – הרגשתי שאני לא לבד ושכאן אני יכולה לעשות את זה.
במפגש האחרון יצא לי קלף "להתחייב באמת" עם איור של שני קוסמים שאוחזים זה בליבו של זה. זה היה קולע: אנחנו הקוסמים שלנו בחיים האלו, והגיע הזמן לקחת את החיים שלנו בידיים שלנו ולשנות את מה שאינו רצוי יותר.